Gå til kassen
      ULTRA for Presbyopia
      720 kr 900 kr
      20%

      ULTRA for Presbyopia

      Multifokale linser

      720 kr 900 kr
      20%

      ULTRA for Presbyopia fra Bausch & Lomb er multifokale månedslinser spesielt utformet for å motvirke effektene av presbyopi (ålderssynthet).De er dessuten laget for deg som spanderer lange perioder foran digitale skjermer i baktanke.

      Motvirker trøtte øyne

      Når vi bruker en datamaskin, mobil eller et nettbrett, så blunker vi mindre. Dette gjør at dine øyne ofte blir tørre og ubehagelige. ULTRA for Presbyopia bruker en teknologi som kalles MoistureSeal™ for å beholde 95% av linsens fuktighet i opptil 16 timer om dagen, selv om du sitter foran en skjerm den største delen av tiden.

      Ultra gir stabilt og behagelig syn

      For å gå tydelig, stabilt og behagelig syn, uavhengig av astand, tar ULTRA for Presbyopia i bruk av et progressivt design med tre soner. Dette muliggjør sømløse overganger mellom det nære, mellomliggende og långsiktiga (det som er på avstand). Det gjør at du uansett hva du gjør, alltid har et perfekt syn uten behov for briller.

      Spesifikasjon

      Produsent
      Bausch & Lomb
      Styrkeomfang
      +6,00 til -10,00 Low: +0,75 til +1,50 High: +1,75 til +2,50
      Basiskurve
      8,5
      Diameter
      14,2
      Bæretid
      1 måned
      Materiale
      Samfilcon A
      Væskeinnhold
      46%
      Håndteringsfargede
      Ja